Zasady współpracy

do 5 dnia miesiąca

Dostarczenie dokumentów księgowych w dowolnie wybranej formie: osobiście, mailem, kurierem, pocztą. Istnieje możliwość odbioru dokumentów od klienta, warunki ustalone indywidualnie. Wynik rozliczenia zostanie wysłany mailem najpóźniej dwa dni robocze przed terminem zapłaty podatku. Im wcześniej zostaną dostarczone dokumenty, tym wcześniej zostanie wyliczony i wysłany wynik. Wyliczony podatek nie będzie zaskoczeniem dla klienta, na bieżąco monitoruję wynik i informuję o jego wysokości klienta.

W przypadku firm z dużą ilością dokumentów, chęcią monitorowania na bieżąco wyniku działalności proponuję dostarczanie dokumentów raz w tygodniu.

kalendarz

10 , 15 dzień miesiąca

Zus – dokument zapłaty wysyłam mailem najpóźniej dwa dni robocze przed terminem zapłaty. W wyniku indywidualnych ustaleń możliwy jest wcześniejszy termin wysyłki dokumentów do zapłaty.

2830 dzień miesiąca

Dokumenty źródłowe do sporządzenia listy płac /zwolnienia lekarskie, wnioski urlopowe, listy nieobecności itp./ dostarczone w dowolnej, najwygodniejszej formie przyjętej przez klienta.

Księgowość (KPiR) już od 150 zł / miesięcznie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda stawka ustalana jest na podstawie ilości dokumentów miesięcznie.
Zobacz Cennik