O firmie

Księgowość Tłuszcz

Biuro Rachunkowe COGITO PLUS istnieje od 2002 roku. Od chwili rozpoczęcia działalności naszym głównym celem jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług. księgowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Partnerów stale zwiększamy zakres i poziom usług księgowych dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdego z Nich.. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze specjalistyczne programy komputerowe, a nad sprawami powierzonych Nam Firm czuwa wykwalifikowaną kadra pracowników, posiadających długoletni staż w księgowości.

Posiadamy udokumentowane członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz Licencję Ministerstwa Finansów. Jako Biuro Rachunkowe świadczymy w pełnym zakresie usługi księgowe zarówno dla podmiotów gospodarczych rozpoczynających działalność gospodarczą, jak również dla podmiotów już działających o różnorodnych formach i zakresie działalności. Działamy głównie na obszarze Tłuszcza, Wołomina, Warszawy i okolic. Prowadzimy księgowość dla małych i dużych zakładów produkcyjnych, usługowych i handlowych. Pomagamy także osobom prywatnym, rozliczamy podatek budowlany.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzona działalnością (PZU).

Zapraszamy do współpracy!

Księgowość (KPiR) już od 150 zł / miesięcznie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda stawka ustalana jest na podstawie ilości dokumentów miesięcznie.
Zobacz Cennik